Hinnad

K&V Raamatupidamise OÜ on paindlik raamatupidamisettevõte, mis arvestab just Teie vajaduste ning eripäradega, sestap pakume erinevaid hindu erineva kaalukategiooria ettevõtetele, samuti korteriühistutele.

Alustava ettevõtte nõustamine

Olete otsustanud rajada oma ettevõtte. See on suur ja julge samm. Esmalt tundub, et asju, mida teha ja teada vaja, on üle mõistuse palju. Ja paljud neist paraku üpris arusaamatud. Kus ettevõte tegustema hakkab? Mida panna tähele seoses maksudega? Kas ja mis kooskõlastusi Te veel vajate? Milliseid kulusid võib firma teha? Mis vahet on sellel, kas oled käibemaksukohuslane või mitte? Mida äriplaani koostamisel tähele panna? Hulk küsimusi ja vähe vastuseid. Guugeldades leiab üht-teist, aga paljude jaoks on info hulk siiski üsna heidutav.

Pakume Teile nõu ja tuge ettevõtlusega alustamisel. Aitame ettevõtet registreerida ja selgitame kõike sellega seonduvat, anname nõu, kuidas suhelda panga, maksuameti ja teiste ametkondadega. Samuti toetame erinevate lepingutega ning aitame firma kulusid kõige optimaalsemalt juhtida. Ühesõnaga – võtame ettevõtte asutamise bürokraatia suuresti enda kanda.

Vajadusel leiameoma partnerite abiga Teile abilise ka selleks, et kirjutada valmis sobilik äriplaan pangast laenu taotlemiseks või projekt eurorahade potile ligi pääsemiseks.

Alustava ettevõtte nõustamist pakume tunnihinnaga – vastavalt sellele, kui palju on Teil abi vaja ja kui palju on vastust vajavaid küsimusi, kujuneb ka teenuse hind. Ühe nõustamistunni hinnaks on 25 eurot, minimaalselt 100 eurot. Kui otsustate, et Teie loodavast ettevõttest saab ka edaspidi K&V Raamatupidamise OÜ klient, on meie hüva nõu Teile tasuta, nõustamise eest tasutud summa lahutatakse maha esimes(t)e kuu(de) raamatupidamise teenuse tasust.

Meie hindadele lisandub käibemaks.

Alustava ettevõtte pakett

Äritegevusega alustamine toob kaasa mitmeid uusi kohustusi. Kohustus pidada raamatupidamisarvestust on üks neist asjust, mida vältida ei saa. Paljudes ärivaldkondades toob tegevuse alustamine aga kaasa hulga kulusid, tulud nii kiiresti paraku ei teki. Alustavas ettevõttes on iga sent arvel ja seda mõistame ka meie.

Seepärast pakumegi alustavale väike-ettevõtjale esimesel tegutsemisaastal või mahus kuni 15 algdokumenti kuus teenust soodushinnaga 45 eurot (lisandub käibemaks).

Algdokumentideks on müügiarve, ostuarve, sularahakviitung, palgaleht, kassa sisse- ja väljaminekuorder, kauba või põhivara mahakandmise ja arvelevõtmise akt.

See tähendab, et ettevõtte käimatõmbamise ajal on raamatupidamisteenus Teile väga soodsa hinnaga. Hiljem, kui algdokumentide hulk kasvab ning ka meie töömaht suureneb, saab meiega koos alustanud ettevõte tavahinnakirjast 10% soodustust.

Meie hindadele lisandub käibemaks.

Hinnad juba tegutsevale ettevõttele

Raamatupidamisteenuse hind sõltub otseselt algdokumentide (mitte kannete) arvust ühes kalendrikuus. Kuigi enamus raamatupidamisfirmasid seob oma teenuste hinna kannete arvuga, leiame, et see on paljuski ettevõtjaid eksitav ning ei võimalda ettevõtjapoolset hinnakontrolli.

Algdokumentideks on: müügiarve, ostuarve, sularahakviitung, palgaleht, kassa sisse- ja väljaminekuorder, kauba või põhivara mahakandmise ja arvelevõtmise akt.

0-15 algdokumenti kuus 60.-
16-40 algdokumenti kuus 100.-
41-60 algdokumenti kuus 140.-
61-100 algdokumenti kuus 185.-
101-150 algdokumenti kuus 255.-
151-200 algdokumenti kuus 280.-

* Aastaaruande koostamine on algdokumentide hinna sees.
* Suuremamahuliste tööde korral hind kokkuleppel.

Meie hindadele lisandub käibemaks.

Mittetulundusühingute raamatupidamine

Korteriühistute raamatupidamise teenuse hind sõltub otseselt teie maja korterite arvust:

Korter a` 4,50 EUR
Miinimum 55 EUR
Suuremamahuliste tööde puhul hind kokkuleppel.

Meie hindadele lisandub käibemaks.

Finantsanalüüs

Ettevõtetele, kes meie teenust igakuiselt ei osta, ent vajavad siiski mistahes finants- ja majandusaruandeid ning nende analüüsi, pakume vastavat võimalust. Teenus sisaldab ka tulemuste esitlemist kliendi juhtkonnale.

Hind kokkuleppel, ent mitte vähem kui 320 eurot.

Meie hindadele lisandub käibemaks.

Soovid head pakkumist?

Palun saada meile hinnapäring ja me teeme Sulle parima pakkumise.