Alustava ettevõtte nõustamine
ja raamatupidamine

Olete otsustanud rajada oma ettevõtte. See on suur ja julge samm. Esmalt tundub, et asju, mida teha ja teada vaja, on üle mõistuse palju. Ja paljud neist paraku üpris arusaamatud. Kus ettevõte tegutsema hakkab? Mida panna tähele seoses maksudega? Kas ja mis kooskõlastusi Te veel vajate? Milliseid kulusid võib firma teha? Mis vahet on sellel, kas oled käibemaksukohuslane või mitte? Mida äriplaani koostamisel tähele panna? Hulk küsimusi ja vähe vastuseid. Guugeldades leiab üht-teist, aga paljude jaoks on info hulk siiski üsna heidutav.

Pakume Teile nõu ja tuge ettevõtlusega alustamisel. Aitame ettevõtet registreerida ja selgitame kõike sellega seonduvat, anname nõu, kuidas suhelda panga, maksuameti ja teiste ametkondadega. Samuti toetame erinevate lepingutega ning aitame firma kulusid kõige optimaalsemalt juhtida. Ühesõnaga – võtame ettevõtte asutamise bürokraatia suuresti enda kanda.

Vajadusel leiame oma partnerite abiga Teile abilise ka selleks, et kirjutada valmis sobilik äriplaan pangast laenu taotlemiseks või projekt eurorahade potile ligi pääsemiseks.

Äritegevusega alustamine toob kaasa mitmeid uusi kohustusi ja kulusid. Kohustus pidada raamatupidamisarvestust on üks neist asjust, mida vältida ei saa. Pakume spetsiaalset ja soodsat alustava ettevõtte hinnalahendust tegevust käima tõmbavatele ettevõtetele.

Soovid head pakkumist?

Palun saada meile hinnapäring ja me teeme Sulle parima pakkumise.